افزونه wpml چند زبانه کردن سایت های وردپرس

افزونه wpml چند زبانه کردن سایت های وردپرس

افزونه wpml چند زبانه کردن سایت های وردپرس


افزونه wpml چند زبانه کردن سایت های وردپرس

همانطور که می دانید افزونه چند زبانه کردن سایت های وردپرس یا همان WPML Multilingual CMS قدرتمند ترین افزونه برای چند زبانه کردن سایت شما می باشد.
گاهی سایت ها به دلیل فعالیت در سطح بین المللی و داشتن مشتریان خارجی نیازمند زبان های دیگر می باشند و از آنجایی که وردپرس به صورت پیش فرض تنها یک زبان را پشتیانی می کند، برای داشتن یک سایت دو زبانه و یا حتی چند زبانه از افزونه WPML استفاده می کنیم.

 

افزونه چند زبانه کردن سایت های وردپرس

 

آیا میدانید با وجود زبان دوم در سایت خود میتوانید بازدیدکنندگان بیشتری داشته باشید ؟!

آیا میدانید سایتی که چند زبانه باشد هم از لحاظ کیفیت و اعتبار و هم از لحاظ سئو موفق تر خواهد بود ؟!

افزونه WPML با امکاناتی فوق العاده و در حین حال ابزاری ساده و پر کاربرد می باشد که می تواند تمامی نیاز های شما را برای داشتن سایتی چند زبانه برطرف نماید، کلیه قالب های استاندارد از این پلاگین پشتیبانی میکنند و آموزش آن نیز به وفور در سایت های آموزش وردپرس یافت می شود.

 

WPML Multilingual CMS

 

افزونه WPML سایت شما را بدون نیاز به کدنویسی اضافه و برای هر زبان به صورت جداگانه شخصی سازی میکند، با استفاده از این افزونه می توانید مطالب سایت خود را به میلیون ها نفر در سرتاسر جهان نشان دهید.

freebie همواره آخرین نسخه این افزونه را در اختیار شما قرار خواهد داد، پشتیبانی از طریق تلگرام، ایمیل و حتی ارتباط تلفنی از مزایای خرید از freebie می باشد.

امکانات افزونه WPML Multilingual CMS :

کاملا فارسی سازی شده
قابلیت چند زبانه کردن سایت
سازگار با تمام نسخه های وردپرس
قابلیت ترجمه برچسب، دسته بندی و طبقه بندی ها
قابلیت ترجمه فهرست های وردپرس
قابلیت ذخیره ترجمه در دیتابیس و فراخوانی مجدد ترجمه ها
قابلیت ترجمه فیلد های اضافی جداگانه در قسمت optione سایت
ترجمه اختصاصی مطلب توسط مدیر سایت

و …

 

نکته: توجه داشته باشید امروزه بیشتر قالب های وردپرس از پلاگین چند زبانه کردن WPML Multilingual CMS پشتیبانی می کنند اما با این حال توصیه می کنیم پیش از خرید این محصول، از پشتیبانی شدن این افزونه توسط قالب خود اطمینان حاصل کنید.

ناگفته نماند تیم freebie برای نصب این افزونه بر روی سایت هایی که قالب اختصاصی دارند و یا قالب های آنها این افزونه را پشتیبانی نمی کند نیز با دریافت هزینه جداگانه خدمات ارائه می کند. ( برای توضیحات بیشتر با شماره ۰۹۳۵۸۴۸۴۱۵۳ – ۰۹۱۲۴۰۵۵۵۶۰ تماس حاصل نمایید )

 


 

افزونه چند زبانه کردن سایت وردپرس | WPML Multilingual CMS | پلاگین WPML وردپرس | افزونه ترجمه سایت WPML | ساخت سایت چند زبانه وردپرس با افزونه WPML

ارسال دیدگاه

بدون دیدگاه


آمار سایت

 • 41
  60% Complete
  مطالب منتشر شده
 • 3
  90% Complete
  محصولات فروشگاه
 • 50,000
  70% Complete
  میزان فروش
 • 0
  50% Complete
  اعضای خبرنامه
 • 0
  93% Complete
  Facebook fans